اطلاعات خرید فیلتر هوا خودرو  و تضمین خرید فیلتر هوا خودرو

 

 

تضمین خرید فیلتر هوا

 

بهترین محفظه فیلتر هوای اتومبیل شامل مجموعه ای فشرده از کاغذ کربن است که در یک قاب پلاستیکی قرار دارد. تمام سوراخ های اتصال کاغذ شکل آکاردئونی به این قاب با یک ماده لاستیکی پوشانده شده است. در محفظه فیلتر هوای اتومبیل ، به دلیل وجود این سوراخ ها ، تمام هوای ورودی به موتور از این فیلتراسیون کاغذ عبور می کند.

محفظه فیلتر هوای اتومبیل در یک جعبه پلاستیکی به شکل مربع یا مستطیل یا استوانه ای قرار می گیرد که در زیر درب موتور اتومبیل قرار دارد ، که یا با گیره یا پیچ درب این جعبه مانع از ورود هوا از حاشیه می شود برای جلوگیری از هوای لازم برای موتور خودرو از لوله ای به شکل شیلنگ ساخته شده است که هوای لازم را برای موتور از پشت شیشه جلوی ماشین به محفظه دستگاه فیلتر هوای ماشین هدایت می کند.

 

 

لطفا برای دیدن جدیدترین مطالب فیلتر هوا ، کاغذفیلتر هوا ،دستگاه فیلتر هوا ،دستگاه چین کن کاغذ  بروی لینکها کلیک کنید . 

 

 

قیمت فیلتر هوای اتومبیل در بازار و تضمین خرید فیلتر هوا خودرو

 

 

تضمین خرید فیلتر هوا

 

 

بسته به نوع اتومبیل ، تهیه بالاترین کیفیت و بهترین فیلتر هوا امکان پذیر است که این امر بر اندازه موتور و اندازه کوچک فیلتر هوای خودرو تأثیر می گذارد. این باعث می شود که قیمت فیلتر هوای خودرو بالا یا پایین برود. آیا مراحل پیشگیری برای خرابی فیلتر وجود دارد؟ اگر قبل از زمان بازدید زمان تغییر فیلتر است ، می توانیم از دستگاه فیلتر هوا ماشین بازدید کرده و فیلتر را تکان دهیم و در صورت امکان با گرفتن فیلتر در مقابل جریان باد می توان عمر فیلتر را افزایش داد ، شما فقط باید مراقب باشید زیرا با کمی نادیده گرفتن احتمال شکستن فیلتر ، در این صورت فیلتر باید تعویض شود.

 

زمان تعویض فیلتر هوای اتومبیل و تضمین خرید فیلتر هوا خودرو

 

دلیل اصلی خرابی فیلتر هوای خودرو ، آلودگی فیلتر است. این آلاینده های موجود در هوای تنفسی خودرو روی فیلتر می نشیند و باعث مسدود شدن منافذ سلولز فیلتر می شود و متأسفانه هوای زیادی وارد موتور خودرو نمی شود. با افزایش میزان گرفتگی منافذ در فیلتر هوای اتومبیل ، میزان اکسیژن لازم برای تولید احتراق مناسب با سوخت کاهش می یابد و موتور خودرو با فشار بیشتری کار می کند و طبیعی است که مصرف سوخت افزایش می یابد. ۱۰۰ کیلومتر افزایش می یابد و از طرف دیگر ، ماشین نفس کمتری می کشد.

 

 

انواع اتاق فیلتر هوا اتومبیل

 

تضمین خرید فیلتر هوا

 

 

فیلترهای اتومبیل که در قطعات یدکی اتومبیل در اختیار مشتریان قرار می گیرند ، دو نوع هستند: نوع اول دستگاه فیلتر هوا استاندارد است که روی اتومبیل است و نوع دوم فیلتر هوای اتومبیل اسپرت است که فقط برای مسابقات سرعت استفاده می شود. این نوع فیلترها در داخل قاب پلاستیکی محفظه فیلتر هوای اتومبیل قرار نمی گیرند و به دلیل شکل دایره ای شکل ، هوای بیشتری را به موتور خودرو تزریق می کنند. بد نیست بدانید که قیمت فیلترهای هوا اتومبیل برای انواع مختلف متفاوت است. برای به روز بودن قیمت ها می توانید به وب سایت یدکی آقای مراجعه کنید.

 

بهترین محفظه فیلتر هوای اتومبیل

با توجه به بازار گسترده قطعات خودرو ، شرکتهای مختلف قطعاتی را برای تمام قطعات خودرو تولید کرده اند و در مورد اتاق های فیلتر هوای اتومبیل ، از آنجا که تولید این قطعه به خط تولید پیچیده ای احتیاج ندارد ، متاسفانه با تنوع بسیار بالایی روبرو هستیم در بازار ، که اکثر آنها استاندارد ندارند. با توجه به این شرایط بهتر است از مارک هایی استفاده کنید که مورد تأیید خودروساز بوده و در دفترچه راهنما ذکر شده اند یا قطعاتی هستند که خودروساز در بسته بندی های خود قرار داده و به بازار عرضه کرده است. انجام داده اند

 

بهترین تولید کننده دستگاه فیلتر هوا خودرو

 

 

تضمین خرید فیلتر هوا

 

 

جدا از فیلترهایی که سازندگان خودرو در بسته های خدمات پس از فروش خود قرار می دهند ، در حال حاضر مارک های زیر در ایران محصولات با کیفیت تولید می کنند که بسیاری از قطعات خدمات پس از فروش نیز از این مارک ها هستند.

 

نکته مهم در رابطه با دستگاه فیلتر هوا خودرو

 

مراقب شرکت هایی باشید که با خرید تضمینی یا دستگاه تولید فیلتر هوا ادعا می کنند فیلتر هوای خودرو را در خانه تولید می کنند و با تبلیغات دروغین ماشین آلات تولید فیلتر دستگاه های فیلتر هوا را به صورت تضمینی خریداری می کنند. شرکتهایی را مشاهده کرد که با کپی و تقلب بدون داشتن مجوز و پروانه تولید از وزارت صنایع در ارتباط با ساخت دستگاه تولید فیلتر هوا و گرفتن فقط فیلتر استاندارد (هر شخصی می تواند با خرید دستگاه فیلتر هوا استاندارد فیلتر هوا را خریداری کند ، اما فاقد مجوز ساخت ماشین است – هنگام معامله با چنین شرکت هایی ، حتماً مجوز ساخت دستگاه را درخواست کنید – فیلتر استاندارد هوا هیچ ارتباطی با پروانه ساخت دستگاه ندارد و یک کار جداگانه است) آنها ادعا می کنند که خرید را تضمین می کنند و سعی کنید افراد را با عناوینی مانند دریافت نکردن پول برای مواد اولیه و غیره فریب دهید.

 دستگاه تولید فیلتر هوا که به شما می دهند بی کیفیت است و حتی اگر فیلتر هوا تولید کنید ، بسیاری از فیلترهای تولید هوا معیوب هستند و خریداری نمی شوند. آیا خرید تضمینی فیلتر هوا صحیح است یا تبلیغاتی برای فروش فیلتر هوا است؟ وقتی صحبت از سود تضمین شده و اعداد وسوسه انگیز می شود ، چه کسی در شرایط اقتصادی فعلی وسوسه نمی شود و منطق و واقعیت را تحقیر نمی کند؟ کدام منطق حاضر است ۳۰ میلیون تومان از شما بگیرد تا ماهانه ۱۸ میلیون تومان برای فروش دستگاه تولید فیلتر هوا و ماشین تاشو کاغذ به شما بفروشد؟ یا فیلتر هوا دستی با ضمانت خرید فیلتر هوا؟ یا این شرکت ادعا می کند ماهانه ۲۴ میلیون کاغذ تاشو یا فیلتر هوا خریداری می کند.

آیا این اعداد منطقی است؟ آیا شرکت هایی که چنین ادعایی دارند نمی توانند چند تولید کننده فیلتر خودرو داشته باشند و با حسن نیت به شما از فیلترهای هوا سود نمی برند؟ کمی جلوتر ، آنها ادعا می کنند که ۲ سال ضمانت فیلترهای هوا یا کاغذ راه راه را از شما خریداری می کنند. سوال اصلی در اینجا این همه حسن نیت برای شما یا منافع شخصی است؟ راه اندازی خط تولید فیلتر هوا مستلزم داشتن دستگاهی با کیفیت و تهیه آن از یک تولید کننده معتبر برای خدمات پس از فروش ، مشاوره و پشتیبانی صادقانه ، وعده های پوچ وسوسه انگیز نیست. لطفاً کمی تحقیق کنید و سپس تصمیم بگیرید.

 

صنعت سبز