فیلتر هوای

دستگاه تمام اتوماتیک فیـلتر هوا

دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا :

لطفا قبل از خرید دستگاه تولید فیلتر هوا مطالب ذیل را به دقت خوانده و سپس برای خرید دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا تصمیم بگیرید :
بعضی از شرکت ها دستگاه نیمه اتوماتیک را به نام دستگاه تمام اتوماتیک و بعضی میز ) CNC مخفف کنترلر نمريکال کامپيوتر) را بدون میکروکنترلر و PLC ، می فروشندکه این میز با پمپ باد و یا با دست حرکت می کند.
مشاهده شده شرکتهايی در دستگاه تولید فیلتر هوا از ساپورت دريل استفاده می نمايند و از نا آگاهی افراد سوء استفاده نموده و نام CNC  بر روی آن می گذارند.

قیمت میز CNC با PLC و موتور SERVO حدودا ۶ میلیون تومان است.
موتور SERVO نوعی از موتورهای خاص و الکتريکی است که با هدف به کارگيری در موارد بسيار خاص، به ويژه دستگاه تولید فیلتر هوا و چین کن کاغذ فیلتر از نوع اتوماتیک، طراحی می شود.

حتی بعضی از شرکتها به صورت خنده داری دستگاه دستی را با کمی تغییرات مانند: شبیه سازی با بشکه و پمپ کولر آبی به نام دستگاه نیمه اتومات با قیمت بالای ۵ میلیون تو بازار می فروشند.
اخیرا دستگاهایی تحت عنوان دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا در سایت های که ظاهرشان نشان دهنده باطنشان است، (فقط نام ما را با نام خود جایگزین کرده اند!) دیده شده که متاسفانه توسط افرادی ناشی به اصطلاح ساخته شده ،
که سعی دارند خود را در این صنعت حتی به قیمت متضرر شدن دیگران امتحان کنند
.

دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا

دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا صنعتی در مقابل دستگاه های تولید فیلتر هوا دانشجویی :

متاسفانه در قسمت به اصطلاح CNC این اقلام از وسایل آماده ای چون PLC و یا لوگو غیر صنعتی با صفحه HMI به همراه محورهای آماده پیچی، و برنامه ای آماده استفاده شده که استفاده از این اقلام فقط در پروژهای دانشجوی کاربرد دارد و صنعتی نمی باشد.
در حالی که در سیستم های صنعتی از مکانیک
CNC گرفته تا سخت افزار و نرم افزار آن باید کاملا مهندسی بوده، و با توجه به مقتضیات کاری باشد که از آن سیستم می خواهیم.
بی گمان شما هیچ دستگاه صنعتی معتبری را مشاهده نخواهید کرد که در آن از چنین ترکیبی استفاده شده باشد.

عده ای دیگر پا را از این فراتر گذاشته و از صفحات نمایشگر بزرگ که هیچ کاربرد منطقی، برای آن تعریف نشده و فقط جهت نشان دادن روشن یا خاموش شدن یک موتور!! یا باز و بسته شدن یک شیر !! (و می گوید صفحه کاملا فارسی (استفاده می شود، قصد دارند این فکر را در ذهن مشتری القاء کنند که دستگاه ما مکانیزه است، درست مانند این است که ما به یک کولر آبی صفحه HMI وصل کنیم و بگویم کولر گازی است.
HMI واسطه بين انسان و ماشين می باشد که در دستگاه تولید فیلتر هوای ماشين بسيار کاربرد دارد.
از HMI براي مانيتور كردن و مشاهده پارامترهای دستگاه تمام اتوماتیک فيلتر هوا، چين کن کاغذ اتوماتيک، و در کل خط توليد فيلتر هوای خودرو استفاده می شود.

خرید تضمینی دستگاه های تولید فیلتر هوا در صنعت سبز :

با توجه به اینکه خدمات گارانتی شرکت صنعت سبز تعویض قطعات میباشد لذا از هشت سال قبل برآن شدیم، که کلیه اجزء دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا ما کاملا مهندسی طراحی شود، به گونه ای که کمترین هزینه مالی و زمانی را برای مشتری و ما در پی داشته باشد.
سند این موفقیت ما ماندگاری طولانی مدت در این عرصه و رضایت مشتریانمان می باشد.

با توجه به گلایه های بعضی از مشتریان و تولیدکنندگان از دستگاه های تولید فیلتر هوا که اخیرا تحت نام اتوماتیک خریداری کرده اند، بر آن شدیم که جهت روشن نمودن اصل قضیه به سیستم کاری این به اصلاح دستگاه ها بپردازیم.

معرفی دستگاه های تولید فیلتر هوا تقلبی :

سیستم تمام اتوماتیک فیلتر هوا شماره یک یا به اصطلاح سرنگ اتوماتیک :

این سیستم از روش دستی !!!! تولید فیلتر هوا الهام گرفته شده است، به این صورت که به جای استفاده دستی از سرنگ از دو جک پنوماتیک یا هیدرولیک جهت کشیدن مواد ایزوسیانات و پلی اورتان استفاده شده است.
روش کار به این شکل است که با استفاده از دو تایمر و دو جک کل سیستم کنترلی و توزین تداعی شده است.
و با کمال تعجب این افراد نام PLC را برایTIMER ده هزار تومانی خود استفاده می کنند.

به زبان ساده تر به جای استفاده از سیستمهای دقیق کنترلی که مقدار، فشار، دبی و دمای مواد را در یک سیستم به صورت کاملا پایدار ثابت نگه میدارند، از این سیستم استفاده شده است که با توجه به عدم دقت جک به خاطر مسائل فنی سیستم ناپایدار بوده و به هیچ عنوان به عنوان یک سیستم استیبل (ثابت نگه داشته شده) برای تولید فیلتر هوا نمی‌شود از آن استفاده کرد.
از طرفی قیمت تمام شده چنین سیستم هایی حدود یک الی یک و نیم میلیون تومان می باشد، و منطقی نیست حتی یک پنجم پول یک سیستم اتوماتیک واقعی را نیز به آنها داد .
مساله بعدی استفاده از موتورهای سه فاز به علت عدم داشتن PLC برای میز CNC می باشد، به این صورت که شما برای حرکت و کنترل یک قالب ۳۰ گرمی از سه موتور سه فاز!!!!!
و یک مکانیک ۱۵۰ کیلویی استفاده می کنید پس انتظار قبض برق پنج تا شش رقمی دور از ذهن نیست
!!

سیستم اتوماتیک فیلتر هوا شماره دو یا مخزن بادی :

در این سیستم مخازن پلی و ایزو تحت فشار باد قرار می‌گیرند و به این شکل که مثلا مخزن ایزو سیانات تحت فشار دو بار، و مخزن پلی اورتان تحت فشار شش بار قرار می‌گیرد. بنده بسیار در عجبم از این روحیه بالا در تمسخر علم دینامیک !!!!

سیستم اتوماتیک فیلتر هوا مدل دانشجوی : !!!

در این مدل سعی گردیده تا دستگاه !! از طریق کپی برداری به مدل اصلی نزدیک باشد ولی به جای استفاده از قطعات صنعتی از انواعی با کارآمدی و عمری پایین و در عین حال با تلورانس کیفیت استفاده گردیده است .

این نوع دستگاه های تولید فیلتر هوا دارای ویژگی های بلا استفاده همچون ۶۰۰۰ دور و سه محوره بودن هستند.
مثلا دور مورد نیاز برای میشلاتور ( از اجزای داخلی هد ) دستگاه بین
۳۰۰۰ دور تا ۴۵۰۰ دور می باشد، که بالاتر و پایین تر از این میزان باعث تغییر کیفیت فوم می‌گردند و علت استفاده از چنین دوری پوشش دادن نقص قسمت هد دستگاه می‌باشد .
بعضی از این افراد بدون در نظر گرفتن بسیاری از فاکتورها که در این جا مجال بیان آنها نیست و صرفا جهت پر کردن جیب خود، سبب سر در گم شدن دوستانی می‌شوند که دوست دارند کار تولیدی انجام بدهند، ولی هم سرمایه خود را از دست می‌دهند، هم روحیه و عشق خود را به هر کار تولیدی دیگر.

برای خرید دستگاه فیلتر هوا و اطلاع از قیمت دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا  با ما تماس بگیرید.

ممکن است دوست داشته باشید ...

نوشته های محبوب