دستگاه چین کن کاغذ تمام اتوماتیک

لطفا برای دیدن جدیدترین مطالب فیلتر هوا ، کاغذفیلتر هوا ،دستگاه فیلتر هوا ،دستگاه چین کن کاغذ  بروی لینکها کلیک کنید . 

 

دستگاه چین کن کاغذ تمام اتوماتیک فیلتر هوا با غلتک های کره ای : همانطور که از اسم این دستگاه مشخص می باشد، وسیله ای اتوماتیک می باشد که برای چین کردن انواع کاغذ استفاده می شود. کاغذ چین شده یکی از مهمترین قسمت‌های فیلتر هوای خودرو است که بار اصلی کار فیلتر بر روی دوش کاغذ است.

جلوگیری از ورود گرد و غبار و صاف کردن و فیلتر کردن هوا، وظیفه کاغذ چین شده فیلتر هوا است. چین کردن کاغذ باعث می شود که کاغذ سطح بیشتری پیدا کند و عملا هوای بیشتری را فیلتر کند، و کار دستگاه چین کن کاغذ تمام اتوماتیک ، چین کردن کاغذ با اندازه های استاندارد است. بیشترین استفاده این دستگاه ها در صنعت تولید فیلتر هوا می باشد.

 

دستگاه چین کن کاغذ

همانگونه که در عکس های این محصول می بینید، رول های کاغذ وارد این دستگاه شده و از سوی دیگر، کاغذ به صورت چین شده خارج می شود و سپس توسط دستگاه های اتوماتیک تولید فیلتر هوا ، یک فیلتر هوا برای خودرو تولید می شود. اگر قصد راه اندازی خط تولید فیلتر هوا را دارید می توانید با خرید یک دستگاه چین کن کاغذ تمام اتوماتیک بخش بزرگی از فعالیت شرکت خود را به صورت اتوماتیک پیگیری نمایید.

همکاران ما در شرکت ماشین سازی صنعتگران سبز در هر زمان در خدمت شما می باشند تا خدمات خود را جهت مشاوره در امر خرید دستگاه های کاغذ چین کن ، و همچنین راه اندازی خط تولید فیلتر هوا به شما ارائه دهند.

اجزای فنی ماشین چین کن کاغذ تمام خودکار:

 

  1.  ساخت ماشین آلات کاغذ چین کن اتوماتیک
  2.  دارای دو غلتک تیغ به تیغ طرح کشور کره
  3.  دارای سیستم کانتر (شمارنده پلیت در ثانیه)
  4.  دارای سیستم علامت زن جهت تعیین خط برش
  5.  دارای سیستم کانوایر اتوماتیک
  6.  دارای سیستم برش اتوماتیک
  7.  دارای سیستم چسب ریز
  8.  دارای سیستم کنترل سرعت

 

               تمام ماشین آلات ساخت ماشین سازی صنعتگران سبز دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.

نوشته های محبوب