دستگاه فیلتر هوا

 

دستگاه فیلتر هوا

 

یکی از محصولاتی که امروزه مخاطبان زیادی دارد و سود بسیار چشمگیری هم دارد فیلتر هوا است.
متریال مورد استفاده برای ساخت فیلتر هوا گران نیستند و برای راه اندازی خط تولید فیلتر توسط روش های دستی و همچنین توسط ماشین تولید می شوند و نیازی به سرمایه زیاد نیست همچنین فضای مورد نیاز برای نصب دستگاه فیلتر هوا بسیار کم است.

 

فیلترهای هوا یکی از وسیله هایی است که فروش زیادی در بخش قطعات خودرو دارد و بنابراین تقاضا برای فیلترهای هوا هر روز بیشتر می شود. دستگاه فیلتر هوا فقط به تولید نوع خاصی از فیلتر هوا اختصاص ندارد و می تواند فیلترهایی را برای انواع وسایل نقلیه موجود در بازار تولید کند و فقط یک نفر برای کنترل دستگاه فیلتر هوا کافی است و نیازی به استفاده از افراد زیادی به عنوان اپراتور نیست که این امر باعث کاهش هزینه تولید می شود.

 

لطفا برای دیدن جدیدترین مطالب ، کاغذفیلتر هوا ،دستگاه چین کن کاغذ  بروی لینکها کلیک کنید . 

 

کاربرد فیلترهای هوا در اتومبیل ها

 • فیلترهای هوا باعث کاهش مصرف بنزین می شوند و اگر در تعویض آن تاخیری ایجاد شود باعث افزایش مصرف بنزین می شود و این از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.
 • فیلتر هوا یکی از دستگاه هایی است که در بخشی از موتور خودرو قرار می گیرد و از ورود ذرات و گرد و غبار به موتور جلوگیری می کند.
 • اگر از فیلتر هوا در موتور خودرو استفاده نشود ، باعث فرسایش قطعات موتور مانند یاتاقان ها ، سوپاپ ها ، رینگ پیستون و بدنه سیلندر می شود.
 • فیلتر هوا به عنوان تنظیم کننده هوای ورودی به موتور عمل می کند

 

توجه: تمام فیلترهای هوا عمر مفیدی دارند و حداکثر عمر مفید آنها دو هزار کیلومتر است

 

دستگاه تولید فیلتر هوا

 

دستگاه تولید فیلتر هوا

 

 

این دستگاه در واقع نوعی دستگاه CNC است که قادر است با استفاده از تجهیزات جانبی انواع فیلترهای هوا را تولید کند. در واقع ، تغییر روند استفاده از دستگاه CNC ، آن را به دستگاه فیلتر هوا کاملاً خودکار تبدیل کرده است.

از این دستگاه ها برای تولید فیلتر هوا برای انواع خودروها (سواری و سنگین) بسیار استفاده می شود و با توجه به افزایش تعداد خودروهای سواری و باری در ایران ، بازار تولید فیلترهای هوا هر روز رونق بیشتری می گیرد. این نوع ماشین آلات به دلیل عملکرد عالی ، دقت بالا ، عملکرد بهینه ، ظرفیت تولید و سرعت تولید بالا در بازار داخلی کاملا شناخته شده اند. بر این اساس ، شرکت صنعت سبز به عنوان یکی از تولیدکنندگان دستگاه تولید فیلتر هوا ، همیشه با استفاده از بهترین قطعات و تجهیزات دنیا در تولید دستگاه فیلتر هوا ، کیفیت و استاندارد تولید را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و به صنعت خودرو کشور خدمات ارائه می دهیم.

 

مزایای تولید فیلتر هوا

 

 • نیازی به متخصص نیست
 • ممنوعیت واردات
 • مصرفی و اجباری بودن آن
 • چهار فصل می باشد
 • تاریخ انقضا ندارد

 

ویژگی های یک دستگاه مناسب برای تولید فیلترهای هوا خودرو:

 • دستگاه فیلتر هوای خودرو باید بتواند چندین نوع فیلتر هوا در اندازه های مختلف را برنامه ریزی و تولید کند
 • دستگاه فوق باید شرایط تولید همزمان دو فیلتر مختلف را داشته باشد که جدیدترین دستگاه تولید فیلتر هوا با طراحی جدید است
 • باید امکان تغییر نوع فوم را از نرم تا سخت داشته باشد
 • قابلیت شستشوی اتوماتیک هد دستگاه
 • باید با برق خانگی سازگار باشد تا افرادی که قصد استفاده از دستگاه فوق را در خانه دارند مشکلی در منبع تغذیه آن نداشته باشند.
 • دستگاه ها باید دارای کمپرسور باد باشند (اکثر شرکت ها کمپرسور باد را روی دستگاه نصب نمی کنند و خریدار باید آن را جداگانه خریداری کند)
 •  نباید هیچگونه آلودگی صوتی داشته باشد
 • دارای حداقل دو ماه گارانتی باشد
 • دستگاه باید امکان تنظیم دور موتور پمپ را داشته باشد

 

توجه: آموزش و نصب و راه اندازی دستگاه به عهده فروشنده و به صورت رایگان است.

دستگاه های فیلتر هوای تولید شده توسط شرکت صنعت سبز، تمامی استانداردها و ویژگی های ذکر شده دارد و شما با خیال راحت میتوانید از دستگاه های تولید شده توسط این شرکت استفاده کنید.

 

انواع دستگاه فیلتر هوا

 

دستگاه تولید فیلتر هوا در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک عرضه می شود. دستگاه اتوماتیک تولید فیلتر هوا ، همانطور که از نام آن پیداست ، تمام مراحل تولید را به طور خودکار انجام می دهد ، اما در دستگاه های نیمه اتوماتیک ، همانطور که از نام آن پیداست در برخی از قسمت های عملیات تولید، نیاز به مداخله دست دارند.

ساخت فیلتر هوا یکی از پردرآمدترین مشاغل در حال حاضر است و بسیاری از مردم دستگاه تولید فیلتر هوا را خریداری و شروع به تولید می کنند. دستگاه تولید فیلتر هوا گران نیست و برای افرادی که می خواهند کارآفرینی کنند مناسب است.

 

دستگاه تاکن کن کاغذ فیلتر هوا

 

دستگاه چین کن همانطور که از نامش پیداست دستگاهی است که رول های کاغذ را چین چین می کند. رول های کاغذ از یک طرف وارد دستگاه چین می شوند و از طرف دیگر از فرم تا شده خارج می شوند. دستگاه چین کن در دو نوع غلتکی و تیغه ای موجود است. مواد اولیه ای که باید دستگاه چین کن را تغذیه کند ، رول کاغذ و چسب است. دستگاه چین کن مانند دستگاه تولید فیلتر هوا دارای مشخصات و لوازم جانبی است. دستگاه چین کن دارای غلتکی است که به طور مداوم کار می کند. متریال این غلتک فولادی است که باعث مقاومت غلتک ها می شود.

سرعت دستگاه قابل تغییر است. علاوه بر این ، دستگاه تاکن دارای یک شمارنده برای شمارش تعداد چین خوردگی های دستگاه است. این کار شمارش را آسان تر می کند و نیازی به اپراتور برای این کار ندارد. این دستگاه قابلیت چین کردن کاغذهای انواع فیلترهای تخت (پژو ، پراید و…) را دارد.

 

دستگاه فیلتر هوا

 

این دستگاه قابلیت چین کردن رول های کاغذی برای فیلترهای خودروهای نیسان انژکتور ، نیسان دیزل ، تیبا ، پیکان کاربرات و … و همچنین فیلترهای روغن و بنزین را دارد.

 

توجه: این دستگاه قابلیت استفاده از برق ۲۲۰ ولت را دارد که این امکان را برای خریدار فراهم می کند تا دستگاه را حتی در خانه به راحتی تنظیم و بهره برداری کند.

 

 

صعنت سبز