خط تولید فیلتر هوا

ساخت خط تولید فیلتر هوا

ساخت خط تولید فیلتر هوا :

خط تولید فیلترهوا خودرو جزیکی از کارهای پرسود و پردرامد می باشد که افراد زیادی برای سرمایه گذاری و راه اندازی به خط تولید فیلتر هوا اقدام می نمایند.
متاسفانه در بازار امروز اشخاص بدون تجربه و رزومه کاری قبلی اقدام به ساخت ماشین آلات و ارائه آن به مشتری می نمایند. از این رو چالش بزرگی به وجود آمده که ازچه کسی خط تولید فیلتر هوا را بخریم تا متضرر نشویم و با قیمتی مناسب دستگاه ایده آل را خریداری نمایم؟؟
پاسخ ما به شما این است قبل ازهر چیز دانش فنی و اطلاعات فنی خود را نسبت به این خط تولید بالا ببرید و از افرادی که مدعی ساخت ماشین آلات هستند و خود را سازنده این دستگاه می نامند درخواست  نماید تا رزومه های خود را به شما معرفی نمایند و حتما قبل از خرید بازدید حضوری از نحوه کارکرد دستگاه داشته باشید و از فرد مقابل درخواست کنید تا حداقل چندین تزریق را به صورت مکرر در حضور شما انجام دهند تا در این حین اگر ایراد یا مشکلی دستگاه داشته باشد شما متوجه آن شوید.

برای آماده سازی خط تولید فیلتر هوا به ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات گوناگونی نیاز دارید.
برای ساخت خط تولید فیلتر هوا به مواردی همچون پلی، ايزو، کاغذ چين خورده استاندارد فيلتر هوا، کاغذ خام فيلتر هوا، دی ام اف، چسب کاغذ فيلتر هوا و توری فيلتر هوا مورد نیاز است.

خط تولید فیلتر هوای خودرو :

دستگاه خط تولید فیلتر هوای خودرو مواد مصرفی را پس از ذوب کردن به صورت اتوماتیک در قالب ها تزریق کرده سپس در حین خروج مواد از هد دستگاه میز سی ان سی اقدام به هم زدن و تکان دادن مواد داخل قالب می نماید.
پس از آن کاغذ چین خودرو را داخل قالب چفت کرده و پس از گذشت زمان مورد نیاز برای خشک شدن مواد داخل قالب، فیلتر هوای تولید شده را از داخل قالب خارج می نماید.

دستگاه تولید فیلتر هوا

توضیحات دستگاه تولید فیلتر هوا :

در ساخت خط تولید فیلتر هوا دو ماده اولیه به صورت دستی طبق فرمول خاصی ترکیب
و با میکسر صنعتی دستی مخلوط و در قسمت مواد ریز قالب های پلاستیکی ریخته می شوند و بعد از گذشت چند دقیقه تبدیل به فیلتر هوا می شود (این تکنولوژی جدید بوده و نیاز به گاز یا آب ندارد).

از لحاظ کیفیت تولید فیلتر هوا هیچ فرقی با دستگاه های دیگر ندارد فقط سرعت عمل فرق می کند  که با ۱۰۰ عدد قالب می توانید در ۸ ساعت کاری حدوداً ۴۰۰ عدد فیلتر هوا به صورت حقیقی تولید کنید.

راه اندازی خط تولید فیلتر هوا مستلزم داشتن دستگاه با کيفيت و تهيه دستگاه از توليد کننده معتبر است زیرا شامل خدمات پس از فروش و مشاوره می باشد.

متاسفانه افرادی زیادی به عنوان سازنده بدون داشتن مجوز و استاندارد و دانش فنی اقدام به تولید دستگاه های تولید فیلتر هوا می نمایند و از طریق فروشندگان مختلف اقدام به عرضه این محصولات می نمایند. لذا خواهشمند است حتما از فروشنده مشخصات مجوز
و پروانه و استاندارد دستگاه را مطالبه نموده و از طریق مراجع ذی صلاح تاییدیه مشخصات را احراز نمایبد
.
برای خرید دستگاه فیلتر هوا ، خرید دستگاه چین کن کاغذ و همچنین اطلاع از قیمت دستگاه تولید فیلتر هوا می توانید با ما تماس بگیرید.

ممکن است دوست داشته باشید ...

نوشته های محبوب