در دستگاه تولید فیلتر هوا ، فوم پلی اورتال به وسیله دستگاه تزریق وارد قالبهای مختلف می گردد. میزان تولید فیلتر هوا در این سیستم  ۶۰۰ عدد فیلتر هوا به بالا در ساعت می باشد.

مشخصات فنی دستگاه تولید فیلتر هوا :

امکان کنترل PLC

سر هد تزریق با پیچیده ترین تکنولوژی روز با امکان خنک کردن.

تمیزکاری با پس، کنترل دما و تزریق با سرعت متفاوت.

تکنولوژی بالای میکسر هد دستگاه تولید فیلتر هوا.

سیستم تایمینگ بسیار دقیق و قابل کنترل.

عدم تلرانس دبی.

امکان تزریق از ۱ گرم تا ۲۰۰ گرم در ثانیه.

ویزگی انحصاری دستگاه تولید فیلتر هوا امکان تغییر دادن نوع فوم از خشک تا نرم.

ویژگی انحصاری سازگاری دستگاه با برق خانگی.

دارای سیستم ایمنی برای حفاظت از دستگاه.

تنظیم دور دستی و دیجیتال.

ظرفیت تولید ۱۰۰۰۰۰ فیلتر در ماه به ازای هر روز ۶ ساعت کاری.

امکان تزریق از یک دهم تا اتمام مخزن.

عدم وجود هیچ گونه آلودگی صوتی و زیست محیطی.

دارای مخازن دو جداره.

دارای سیستم خنک کننده جهت مناطق گرمسیر.

ابعاد محیط کار برای این سیستم ۱۰ متر مربع می باشد.

تنها با برق تکفاز تغذیه می گردد.

۱ سال گارانتی تعویض قطعات و ۱۰ سال خدمات پس از فروش.

دستگاه فیلتر هوا

امکانات دستگاه:

تعریف میز CNC: دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا مجهز به میز CNC (میزی که قالب های پلاستیکی بدون دخالت دست توسط حافظه ی از پیش تعریف شده ی کامپیوتر دستگاه توسط کاربر- فقط با انتخاب نوع خودرو از صفحه تمام لمسی LCD و میز CNC بسته به نوع و اندازه، روی میز را در آن جهت حرکت می دهد تا مواد از هد ریز دستگاه به قسمت مواد ریز قالب مواد ریزی گردد.)

تعریف PLC: کنترل کننده دستگاه تولید فیلتر هوا، نرم افزاری است که در قسمت ورودی اطلاعاتی را دریافت و آنها را طبق برنامه ریزی که در حافظه اش ذخیره شده پردازش می نماید و نتیجه عملیات را نیز از قسمت خروجی به صورت فرمان هایی به گیرنده ها و اجراکننده های فرمان ارسال می کند.

دستگاه تولید فیلتر هوا

خط تولید فیلتر هوا برای ساخت و تولید انواع فیلتر هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد. همان طور که می‌دانید در حال حاضر انواع مختلف خودرو و اتومبیل تولید می شوند که تقریبا هر کدام فیلتر هوای ویژه خود را دارند. برای خرید خط تولید فیلتر هوا بهتر است دقت کنید، دستگاهی را خریداری کنید که قابلیت تولید انواع مختلف فیلتر هوا برای انواع و مدل های مختلف ماشین ها را داشته باشد.

شاید هیچ قطعه ای از خودرو به اندازه فیلتر هوا، مصرفی نباشد. هر اتومبیلی دست کم در ماه یک بار فیلتر هوا را تعویض می‌کند. همچنین هر روز صدها خودرو به جمع خودروهای کشور افزوده شده و هر کدام به فیلتر هوای خاص خود نیاز دارند.

پس بازار فیلتر هوای ماشین یک بازار بسیار عالی و با چشم انداز بسیار مثبت است. اگر شما سرمایه ای دارید و می‌خواهید یک کار تولیدی راه اندازی کنید، خط تولید فیلتر هوا یکی از بهترین سرمایه گذاری ها است. سرمایه اندک و بازدهی بالا، مهمترین مزیت‌های دستگاه تولید فیلتر هوا است.