دستگاه فیلتر هوا

فیلتر هوا به عنوان یکی از قسمت‌های مهم در خودرو شناخته می‌شود. برای احتراق بهینه‌ی سوخت ماشین باید هوایی عاری از آلودگی وارد سیستم آن شود و فیلتر هوا با جلوگیری از ورود ذرات گرد و غبار و همچنین آلودگی‌های هوا این وظیفه را بر عهده دارد. عملیات احتراق سوخت در خودرو بدون فیلترهوا به خوبی صورت نمی‌گیرد و در صورت آلودگی آن نیز احتراق با مشکل مواجه خواهد شد و در نتیجه مصرف سوخت افزایش می‌یابد. این نوع فیلترها توسط دستگاه تولید فیلترهوا ساخته می‌شوند و صنعتگران سبز به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ دستگاه تولید فیلتر هوا در صنعت این قطعه از ماشین نقش مهمی ایفا می‌کند. صنعتگران سبز با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز جهان و اتکا به متخصصین دانش قنی خود اقدام به ساخت دستگاه تولید فیلتر هوا با بهترین کیفیت نموده است. از جمله مزایایی دستگاه‌های تولید فیلترهوای صنعتگران سبز می‌توان به کم مصرف بودن و ان و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نسل جدید نام برد که دستگاه‌های تولیدی این شرکت را از منظر کیفیت و قیمت هم سطح دستگاه‌های فیلتر هوای خودروهای خارجی قرار می‌دهد. شاید در اینترنت با برخی تبلیغات گمراه‌کننده ساخت دستگاه تولید فیلترهوا در منزل مواجه شده باشید که با ادعاهایی نظیر عدم نیاز به سرمایه‌گذاری برای مواد اولیه سعی در ترغیب شما داشته باشند که بایستی نسبت به این گونه تبلیغات کاملا هشیار باشید. تولید دستگاه‌های فیلترهوا نیاز به دانش تخصصی بالا و سرمایه‌گذاری مناسبی دارد که باید تحت استانداردهای مخصوص تایید شود. شرکت صنعتگران سبز با بهره‌گیری از دانش تخصصی بالا توانسته است بهترین دستگاه‌های تولید فیلترهوا را با دریافت برترین استنداردهای حوزه‌ی این صنعت روانه‌ی بازار کند. این دستگاه‌ها با تنوع محصول زیاد در دسترس بوده و با قیمتی بهینه و ارائه‌ی بهترین خدمات پس از فروش آماده‌ی فروش و ارسال به شما مشتریان عزیز است.

صنعتگران سبز توليد کننده دستگاه فیلتر هوا و ماشين آلات ساخت و توليد فيلتر هوا ، دستگاه کاغذ چین کن تمام اتوماتیک ، خط تولید فیلترهوا ، فیلتر هوای خودرو و کلیه تجهیزات ساخت و تولید فیلتر هوا با بيش از 10 سال سابقه درخشان در بين توليد کنندگان محترم داخلي و خارجی می باشد .

گروه مهندسی ماشين سازی صنعتگران سبز که در زمينه فروش ماشين آلات ساخت و توليد فيلتر هوا ، دستگاه چین کن کاغذ تمام اتوماتیک ، خط تولید فیلترهوا و کلیه تجهیزات ساخت و تولید فیلتر هوا فعاليت دارد، براي شما قصد دارد در مقالات خود بهترين ماشين آلات خط توليد فيلتر هوای خودرو را به شما معرفي نمايد تا شما دوستان بتوانيد بهترين انتخاب را داشته باشيد و يا اگر در زمينه توليد فيلتر هوا فعاليت داريد، بتوانيد بهترين دستگاه فيلتر هوا را براي کار خود انتخاب نماييد .

دستگاه تمام اتوماتیک PU : در این سیستم دستگاه فیلتر هوا، فوم پلی اورتال به وسیله دستگاه تزریق وارد قالبهای مختلف می گردد. میزان تولید فیلترهوا در این سیستم  ۶۰۰ عدد به بالا در ساعت می باشد.

مشخصات فنی دستگاه فیلتر هوا :

امکان کنترل PLC

با اين دستگاه مي توانيد فيلتر هواي انواع خودرو (محصولات ايران خودرو، سايپا، پارس خودرو و … مثل: پرايد، پژو۴۰۵، سمند، پرشيا، پيکان، پژو ۲۰۶، زانتيا، ماکسيما، نيسان، رنو سپند، ال۹۰، دوو، ريو، مزدا. انواع وانت..) را توليد کرده و يک توليدي مستقل داشته باشيد.

در دستگاه فیلتر هوا دو ماده اولیه به صورت دستی طبق فرمول خاصی ترکیب و با میکسر صنعتی مخلوط و در قسمت مواد ریز قالبهای پلاستیکی ریخته می شود و بعد از گذشت چند دقیقه تبدیل به فیلتر هوا می شود (این تکنولوژی جدید بوده و نیاز به گاز یا آب ندارد).

دستگاه فیلتر هوا

دارای میز CNC سیستم بالسکرو وموتورهای دقیق سرو با قابلیت حرکت در دو محور X و Y و قابلیت اجرای تمام اشکال هندسی (دایره، بیضی، لوزی و…) دارای هد اتوماتیک طراحی کشور کره با قابلیت قطع و وصل مواد بدون ریزش کوچکترین مواد بهترین میکس مواد را با دور موتور بالا از دستگاه خواهید گرفت.

محل جايگيری فيلترهوا و شکل آن در اتومبيل های مختلف، متفاوت است. درصورتی که فيلتر هوا در اين جايگاه به درستی قرار نگيرد و درزهای آن به طورصحيح بسته نشود، هوای ورودی به جای عبور از سطح کاغذ از ميان درزها، واردموتور شده و عمل فيلتراسيون انجام نمی شود.

فیلتر هوا ابزار مهم برای بهینه سازی سوخت در خودرو

یکی از ابزار های مهم در سلامت خودرو، فیلتر هوا می باشد. این قطعه از سلولز یا فیبر های مصنوعی ساخته شده است که وظیفه ی جذب آلودگی ها و اکسید سیلسیم را در خودرو به عهده دارد. اندازه ذراتی که به وسیله ی دستگاه فیلتر هوا قابل جذب هستند، 5 تا 6 میکرون و اندازه های بزرگتر نیز می باشد. برخی فیلتر ها توانایی جذب ذرات کوچکتر از این مقدار را نیز دارا هستند.

جذب آلودگی ها و ذرات گرد و غبار توسط فیلتر هوا نباید به حدی باشد که موجب مسدود شدن آن شود، زیرا در این صورت توان مکش خودرو کاهش می یابد. در صورت عدم تعویض به موقع فیلتر هوا، عبور هوا از میان فیلتر به سختی انجام می گیرد و باعث می شود تا موتور خودرو برای دریافت هوا در حجم یکسان، مکش قوی تری را انجام دهد. این امر موجب می شود تا مصرف سوخت نیز بالاتر رود و بر دریچه ی گاز و موتور فشار بیشتری وارد شود.

نحوه استفاده از فیلتر هوا

تعویض فیلتر هوا در خودرو ها معمولا پس از طی سی هزار تا شصت هزار مایل انجام می گیرد که البته این امر بستگی به نحوه ی عملکرد موتور نیز دارد. فیلتر هوای آلوده با قرار گرفتن در معرض نور آفتاب رنگ بسیار تیره ای را نشان می دهد که نشان دهنده ی زمان تعویض آن است.

فیلتر های هوا از نوع کتان نیز در بازار عرضه می شوند که امروزه نوع سلولزی آن فروش بیشتری دارد. این نوع دستگاه فیلتر هوا قابلیت جذب کمتری نسبت به فیلتر های کاغذی دارد. دستگاه تولید فیلتر هوا امکان ساخت فیلتر ها را حتی در منزل فراهم کرده است. دستگاه فیلتر هوا در جهت ساخت هر چه بهتر این قطعه ی کاربردی در خودرو ها، در خط تولید صنایع مربوطه مورد استفاده قرار می گیرد.

برای توليد فيلتر هوا دستگاه هاي گوناگوني وجود دارد که شما مي توانيد با دستگاه فيلتر هوا و همچنين خط توليد فيلتر هوا در بخش محصولات وب سايت گروه مهندسي ماشين سازي صنعتگران سبز آشنا شويد.

فيلتر هوا خودرو يا در اصطلاح انگليسي Air filter جهت از بين بردن و مانع شدن از ورود ذرات معلق در هوا به کار می روند و بيشترين استفاده ی آن در صنعت خودرو سازی و ماشين ها مي باشد. اگر فيلتر هوا تعويض نشود ، تجمع ذرات آلوده سبب بسته شدن منافذ عبور هوا شده و جريان هواي عبوري از فيلتر هوای خودرو محدود مي گردد. راندمان هوا با جذب هرچه بيشتر ناخالصي ها بالاتر مي رود. اما هنگامي که ميزان آلودگي در درون فيلتر هوا از حد معمول فراتر رود ، عبور هوا از ميان آن سخت و سخت تر خواهد شد.

فيلتر هواي خودرو يک جنس مصرفي است که در تمامي انواع خودرو استفاده مي شود و بايد بسته به کارکرد ماشين هر 1 يا 2 ماه يک بار تعويض شود و علاوه بر آن تعويض به موقع آن تا 30 درصد مصرف بنزين را در خودرو کاهش مي دهد . با وجود فراواني خودرو در کشور ما اين محصول همواره متقاضي فراواني دارد. توليد اين محصول بسيار آسان است و حتي يک نفر به تنهايي نيز مي تواند با استفاده از یک دستگاه فیلتر هوا آن را توليد کند.

[layerslider id=”1″]

مواد اولیه فیلتر هوا چسب کاغذ فیلتر هوا چسب فیلتر هوا کاغذ م ۹۰ ، اس دی کوتاه، پژو، پراید، فیلتر هوای اتومبیل، فروش فیلتر، فیلتر هوای سبک و سنگین، فیلتر هوای pu، کار و سرمایه، مواد اولیه فیلتر هوا، مواد اولیه pu فیلتری، مواد اولیه پلی یورتان.

فیلترهای هوای کاغذی معمول ترین فیلترهای هوای مورد استفاده در خودروهای شخصی و خانوادگی هستند. اگرچه شکل این فیلترها متفاوت است اما اغلب آنها دارای لبه ای لاستیکی یا پلاستیکی بوده که در درون آن کاغذی به شکل مناسب و تاخورده وجود دارد.